Alternatif Bilgiler Wordpress

WordPress Sınırsız Tema İndir

Wordpress Sınırsız Tema İndir
Yazar alitag

WordPress sınırsız tema indir hakkında sizler için güzel bir paylaşım yapacağım. Bu yazımda sadece temalardan bahsetmeyeceğim. Aynı zamanda görsel, grafik, vektör, video template, müzik, ses efektleri indirebilirsiniz. Ayrıca; sunum şablonları, fontlar, web temaları, wordpress temaları, wordpress eklentilerini sınırsız olarak indirebilirsiniz.

Buradan Üye Ol

Envato Elements üzerinde tüm bunları bulmak son derece kolay. Aslında şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer bir ajansınız varsa veya freelance çalışıyorsanız Envato Elements sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim. Mantık çok basit. Bir site yapıyorsunuz, ihtiyacınız olabilecek temalar, eklentiler, fotoğrafları indirebilirsiniz. Hepsi tamamen lisanslı. Sadece bunlar da değil. Diyelim ki müşterinizin bir logosu yok, bu durumda hazır olan grafik çalışmalardan uygun olanı seçip indirebilirsiniz ve sınırsız kullanım hakkınız var. Diyelim ki video yapmak istiyorsunuz. After Effects, Premiere Pro, Davinci gibi programlar için hazır şablonlar bulunuyor. Henüz müşterinizi bağlama aşamasında olduğunuzu düşünelim. Hazır sunum şablonlarını kolaylıkla özelleştirip müşteriyi kazanmak için de bir adım önde olabilirsiniz.

Buradan Üye Ol

Burada bahsettiğim her şey lisanslı. Eğer lisans talep edecek bir mecrada yayın yapacaksanız mesela Youtube gibi, bu durumda lisans dosyasını Youtube üzerinden yüklemeniz yeterli. Son derece kolay bir kullanımı var. Her iş için ayrı projeler açıp, daha önceden indirdiğiniz dosyaları görebiliyorsunuz. WordPress site kurduğumuzu varsayarsak Envato Elements ile kolayca bağlantı kurup eklenti üzerinden içerikleri direkt WordPress sitenin içerisine uygulayabilirsiniz. Eklenti, tema, görsel gibi…

WordPress Sınırsız Tema İndir – Envato Elements

Web site yapanlar, freelance siteler üzerinden hizmet verenler çok iyi bilir ki müşteriler çok sık özel isteklerle gelir. Ancak bu istekleri için bütçe ayırmak yerine null, warez kullanıma yönelir. Bunun sonucunda güncelleme almak mümkün olmaz. Ayrıca güvenlik açısından da çok tehlikeli olur. Eğer alternatifli olarak bu istekleri karşılayabilecek pek çok eklenti ve tema elinizin altında olursa bunlar için endişe etmenize gerek kalmaz.

WordPress sınırsız tema indir, sadece tema ile de sınırlı kalma. Yukarı bahsettiğim her şeyi de tek tıkla indirebilir ve kullanabilirsin. Bunun için bu bağlantıya tıklayıp üye olman yeterli. Tavsiyem yıllık bir abonelik almak yönünde. Kullanımı son derece basit. Ama ben takılıyorum derseniz iletişim bölümünden veya yorumlardan bana sorularınızı iletirseniz yardımcı olabilirim.

Buradan Üye Ol

Yazar hakkında

alitag

Bir Yorum Bırak

Hava durumu tahmini Güneş Gazlı içecekler zararlı mı? İçme suyu Instagram hakkında önemli bilgiler