Alternatif Bilgiler

snet com tr Hosting nasıldır? WordPress Hosting

snet com tr Hosting
Yazar alitag

snet com tr Hosting firması olarak yaklaşık olarak 12 yıldır aktif hizmet veriyor. Firmanın en önemli özellikleri arasında Sıfır Veri Kaybı Garantisi, Uygun Fiyat Garantisi bulunuyor. Aslında bir firmanın açık bir şekilde veri kaybı oranını sıfır olarak açıklaması pek alışıldık bir şey değil. Aşağıdaki butona tıklayarak hemen üye olabilirsiniz. Detaylar ise yazının devamında.

Uygun Fiyatlı Hosting

snet com tr Hosting hizmetleri için 7 gün 24 saat destek taleplerine yanıt veriyor. Yazılı veya telefon görüşmesiyle destek alabiliyorsunuz. Ayrıca siteye girdiğinizde sağ tarafta bulunan birebir görüşme özelliğiyle de satış öncesinde müşteri temsilcisiyle görüşebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Birebir yanıt alabilmek gerçekten önemli. Bilgi düzeyinizin herhangi bir önemi yok. Sorularınızı sorun ve yanıtınızı açık bir şekilde alın.

Firma diğer firmalar gibi telefon numarasını, e-posta adreslerini gizlemiyor. Açık bir şekilde sitenin her yerinde müşteri temsilcisine ulaşabileceğiniz şekilde yerleştirilmiş bilgiler mevcut. Bu ilk bakışta oldukça güven veriyor. Eğer aramayı siz yapmak istemezseniz bizi arayın bölümünden telefon numaranızı bırakarak aranma talebinde bulunabilirsiniz.

snet com tr Hosting

snet.com.tr Hosting reseller veya sunucu hizmetlerini incelediğinizde göreceksiniz ki fiyatlar gerçekten de makul. Pek çok firmayla kıyaslandığında hem özellikler hem de fiyat kıyasında ilk sıralarda yer alıyor. Tabi siz yine de araştırın ve aklınıza yatanı tercih edin. Ben denk geldikçe iyi firmaları araştırıp sizinle paylaşacağım. Tabi hosting, sunucu vds vps, reseller paketleri ile iş bitmiyor. Yan ürünlerinde aynı şekilde makul fiyatlarda olması gerekir. SSL sertifikası, sunucu optimizasyonu, Ddos koruması ve plesk cpanel lisansları gibi ek hizmetleri de uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sitenin yönetim paneli son derece kolay kullanılıyor. Bu yüzden zorlanacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca kullanıcı profillerinde 3 ayrı seviye bulunuyor. Her seviyede yeni özellikler kazanabiliyorsunuz. Paket süreniz dolduğunda ek süre tanımlanıyor ve hesabınız hemen bloke edilmiyor. Siteniz hemen kapanmıyor.

Ek olarak size plesk için ücretsiz lisans sunuyor. Buradan siteye giderek Ücretsiz Plesk Lisansı‘na tıklayın. Karşınıza lisans anahtarı gelecektir. Kopyalayıp kendi panelinizde uygun yere yapıştırın ve kullanın. İhtiyacınız oldukça bunu kullanabilirsiniz. Lisans süresi yaklaşık 10-15 günlük. Ancak yine de ücretsiz ve ihtiyaç anında kullanılabiliyor.

Ücretsiz Plesk Lisansı

Doğru paketi nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız mutlaka satış temsilcisiyle iletişime geçin. Paketler WordPress için uygun, ama yine de danışmakta fayda var.

Yazar hakkında

alitag

Bir Yorum Bırak

Hava durumu tahmini Güneş Gazlı içecekler zararlı mı? İçme suyu Instagram hakkında önemli bilgiler