Alternatif Bilgiler

MSA sürekli olarak duruyor hatası

MSA sürekli olarak duruyor hatası
Yazar alitag

Msa sürekli olarak duruyor hatası Android cihazınızda bulunan Android System WebView uygulamasından kaynaklanır. Telefonunuza gelen bir güncellemeden sonra oluşmuştur. Aşağıda adım adım bu hatayı nasıl çözeceğinizi anlatıyorum. Ben de neredeyse bütün uygulamalarımda hata aldım. Aşağıdaki adımları uyguladım çözüldü. Ancak yeni bir güncelleme yayınla Android ve sorunu çözdü. Siz telefonunuzu güncelleyemiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanızı öneriyorum. Kısa sürede sorun çözülecektir.

1- Telefonunuzdan ayarlara gidin.

2- Ayarlardan aşağı doğru inerek Uygulamalar a tıklayın.

3- Uygulamalar ekranında bulunan Uygulamaları Yönet’e tıklayın.

4- Sağ tarafta bulunan 3 noktaya tıklayın ve Tüm Uygulamaları Göster’e tıklayın.

5- Arama kısmına System WebView yazın.

6- Açılan ekranın en alt tarafında bulunan Güncellemeleri Kaldır’a basın.

7- Güncellemeler kaldırıldıktan sonra hata mesajı duracaktır.

İlerleyen günlerde bu hata muhtemelen çözülecektir. Şimdilik çözüm bu. Bazı cihazlarda uygulamalarda da aynı şekilde hata alabilirsiniz. Ben uygulamalarda da hata alıyorum. E-posta okumak bile imkansız hale geldi. Opera açılır açılmaz kapanıyor. İnternet sitesine bile giremiyorum. Bu işlemden sonra Google Play’e gidip Uygulamalarım ve Oyunlarım’a tıklayın. Güncellemesi gelmiş olan uygulamaları güncelleyin.

Güncelleme hemen geldi. Saat 11.40 iken telefonumdaki uygulamaları güncelledim ve hatanın kaybolduğunu gördüm. Eğer sizin telefonunuzda güncellemeye yer kalmadıysa ve MSA sürekli olarak duruyor hatası alıyorsanız yukarıda yazdığım maddeleri uygulayabilirsiniz. Eğer telefonunuzda yer açabiliyorsanız System WebView’i güncellemenizi tavsiye ederim. Elinizden geldiğince tüm güncellemeleri yapmaya çalışın ki telefonunuzda daha az hata alasınız. Görüldüğü üzere topluca hata alındığında Android hemen müdahale ederek çözüme kavuşturuyor. Milyonlarca insan kullandığından uzun süre bu şekilde hata kalmasına izin verilmez.

Bu hata tek bir markada değildir. Samsung, Xiaomi, Huaweii, Sony, Asus, Lenovo ve diğer tüm Android alt yapısı olan cihazlarda da alınıyor. Bu sebeple endişe etmenize gerek yok. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Dogecoin ile ilgili bilgi almak ve ücretsiz kazım yapmak isterseniz bu yazımı okuyabilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin. Çözüm bulamazsanız lütfen bana yazın ki yardımcı olabileyim.

Cep telefonunuzu ve yaratıcılığınızı kullanarak sıfır sermaye ile para kazanmak isterseniz bu yazımı mutlaka okuyun.

Yazar hakkında

alitag

Bir Yorum Bırak

Hava durumu tahmini Güneş Gazlı içecekler zararlı mı? İçme suyu Instagram hakkında önemli bilgiler