Alternatif Bilgiler

Dogecoin nasıl alınır? Dogecoin nereden alınır?

Dogecoin nasıl alınır? Dogecoin nereden alınır?
Yazar alitag

Dogecoin nasıl alınır? Dogecoin nereden alınır? Son zamanların en çok konuşulan kripto para birimi Dogecoin 24 saatten daha kısa sürede yaklaşık 4 katı kadar değer kazandı. Hal böyle olunca Dogecoin’e olan talep arttı. Henüz fiyat olarak herkesin alabileceği bir düzeyde. Bu sebeple yatırım yapmak için ideal bir kripto para birimidir.

Binance Ücretsiz Üyelik

Türkiye’de Dolar’ın yüksek olması alım gücünü zorlaştırıyor. Bu sebeple Dolar karşılığı yüksek olan birimleri tercih etmekte zorlanıyoruz. Henüz düşük fiyatlarda olanları ve potansiyel olarak artabilecek olanları tercih etmeye çalışıyoruz. Dogecoin’de bunlardan biri. Bu yazıyı yazmadan iki gün önce 0.13$ yani 13 cent iken elimdeki 123TL (15.15$) ile 113 adet Dogecoin aldım. Aynı gece 2 katına çıktı, sabah olduğunda 3 katı, öğleden sonra akşama doğru ise yaklaşık 4 katı olmuştu. 0.44$ olduğunu gördüm. Yani benim 123 lira neredeyse 400 lira olmuştu. Tabi daha sonra düşüşe geçti, ama yine de 2 katından daha fazla kazandım. (Ben yazarken yükselmeye devam ediyor.)

Dogecoin nasıl alınır? Dogecoin nereden alınır? | İlk defa bir kripto para alacaksak en uygun ve güvenli şekilde nasıl yaparız?

Dogecoin nasıl alınır? Dogecoin nereden alınır?Dogecoin nasıl alınır? Dogecoin nereden alınır?Öncelikle size tavsiyem İninal kart edinmeniz. Migros, Şok gibi marketlerden kartı temin edebilirsiniz, 5TL’ye aldım ve içerisine de 25TL yüklettim. 2TL aylık kullanım ücreti bulunuyor. Eğer içerisinde para olmazsa kullanım ücreti çekmez. Kendi banka hesabınızdan EFT yapabilirsiniz. Akbank kullanıyorsanız havale de yapabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde marketten içerisine para yükletebilirsiniz. Sadece nakit olarak satın alabiliyorsunuz, kredi kartıyla alamazsınız. Kartı aldıktan sonra uygulamayı indirebilir veya bilgisayardan ininal.com a giderek kartın kaydını yapabilirsiniz. Kimlik fotoğrafı, selfie yüklemeniz gerekecek. Ayrıca bir sayfalık sözleşmeyi indirip imzalamanız ve onun da fotoğrafını çekmeniz gerektiğini belirteyim.

İninal Kart’ı tamamladıktan sonra binance.com‘a kayıt olabilirsiniz. Burada da aynı şekilde kimlik doğrulaması gerekecek. Kimliğinizin fotoğrafını ve selfienizi yüklemeniz gerekir. Doğrulamanızı tamamladıktan sonra binance.com üzerinden Kripto Al sekmesine tıklayın. Buradan ininal’ı seçin, komisyon oranını sıfır olarak göreceksiniz. Sonrasında madde madde ininal üzerinden ne yapacağınızı göreceksiniz.

İninal uygulamasını açın, altta bulunan Para Gönder’e basın. Ardından Kripto Borsalara, sonrasında da Binance‘ye basın. Herhangi bir hesap, cüzdan kodu vs. girmenize gerek yok. Direkt olarak kimlik numaranızla eşleştiriyor ve gönderdiğiniz tutarı yaklaşık olarak 10 dakikada binance.com hesabınıza aktarıyor.

Göndereceğiniz tutarın 15$’ın üzerinde olmasına dikkat edin. Eğer 15$ altında kalırsa yatırım yapamazsınız. En az yatırım yapılabilecek tutar 15$’dır. Kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum. Herhangi bir aşamada takılırsanız yorumlarda belirtmeniz durumunda yardımcı olmaya çalışacağım.

Binance Ücretsiz Üyelik  İninal Detayları

Daha önce Dogecoin ile ilgili yazdığım yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

alitag

Bir Yorum Bırak

Hava durumu tahmini Güneş Gazlı içecekler zararlı mı? İçme suyu Instagram hakkında önemli bilgiler