Alternatif Bilgiler

Action Coin Nedir – Ücretsiz Action Coin

Action Coin
Yazar alitag

Son dönemlerde en çok konuşulan şeylerden biri de coin alım satımı. Coin (sanal para), uzun vadede kazandırma ihtimali olan bir yatırım aracı olabilir. Action Coin bu alanda henüz yeni. Yani başlangıçtan yatırım yapmak istiyorsanız işte güzel bir fırsat. Yatırıma Action Coin ile başlayabilirsiniz.

Action Coin

Action Coin Nedir?

Bitcoin gibi bir sanal paradır. Henüz tam olarak faaliyete geçmiş bir para birimi değil. 2018’in Mart ayında piyasaya sürüleceği açıklaması yapılmış. Henüz satım alım gerçekleştiremiyoruz. Ancak bu, coin kazanamayacağımız anlamına gelmiyor. Taleplerin toplanması ve daha fazla talep edilmesi için para birimini piyasaya sürenler ilk kayıt olduğunuzda size 1000 Action Coin hediye ediyorlar ve referansınızla üye olan kişiler için de 1000’er coin hediye ediliyor. Ayrıca yine referansınızla siteyi ziyaret edenlerden 10’ar coin kazanıyorsunuz.

Ücretsiz Action Coin Kazanmak

Evet başlıkta okuduğunuz gibi bunu yapmak mümkün. Yukarıda da bahsettiğim gibi ilk üyelikte 1000 coin kazanıyorsunuz. Buraya tıklayarak üye olabilir ve coin kazanabilirsiniz. Daha fazla kazanmak için üye olduktan sonra referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşarak her üye ettiğiniz kişiden 1000+10 coin kazanabilirsiniz. Herhangi bir sınırı yok. Ne kadar çok üye yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Bitcoin’i gördük ve zamanında almadığımız için pişman olduk. Şimdiyse karşımızda ücretsiz dağıtım yapan bir kuruluş var. Fırsatı kaçırmamak faydalı olur.

Action Coin Güvenli mi?

Üye olurken sizden; isim, e-posta, ülke ve parola bilgileri isteniyor. Bunun haricinde herhangi bir bilgi vermeniz istenmiyor. Başlangıç için talep oluşturuluyor demiştik. Tam da bunun için sadece bu basit bilgileri istiyorlar. Belki de ilerleyen zamanda daha fazla bilgi isteyecekler. Şimdilik güvenli olduğunu söylemek mümkün.

Şimdilik bu para birimi herhangi bir yerde alışveriş için kullanılamıyor haliyle. Ancak tahminime göre çok fazla talep var ki net bir tarihle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Muhtemelen en çok kazandıran sanal paradan biri olacak. Bu yüzden yatırım yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi unutmayın. Fazlaca kıymetlendikten sonra pişman olabilirsiniz.

Action Coin Üyelik için buraya tıklayabilirsiniz. Diğer yazılarımı buradan okuyabilirsiniz.

Yazar hakkında

alitag

6 Yorum

  • Merhaba Ercan,
   https://affiliates.actioncoin.io/ bu adrese üye olman gerekiyor. Action Coin’in yeni Affiliate sistemi buradan devam edecek ve 1000 yerine 2000 coin tanımlanacak. Belirttiğim bağlantıdan üye işlemini tamamladıktan sonra giriş yap. Üst tarafta Dil bölümünden Türkçe’yi seç. Bağlantını kolayca alacaksın. Eğer takıldığın bir nokta olursa tekrar yazabilirsin.

 • Hocam bu affiliates programında level :1 yazıyor 15.000 coin diyor benim 20.000 oldu mesela bunun hepsini alabilecek miyim? Ne zaman asıl sitedeki hesaba aktarılacak onu anlayamadım. Help deskten yazıyor sabırlı olun hepsini alacaksınız diyor ama level:1 geçince ne kadar kazanacağımı da yazmıyor.

  Son olarak fiyat tahmininizi merak ediyorum cevaplarsınız sevinirim.

  • Merhaba Hadi, mart ayında aktarımları yapacaklar. Eski sistemden yeni sisteme geçtikleri için eskisinde biriken coinlerle yeni affiliate sisteminde biriken coinleri birleştirecekler. Yeni affiliate sistemde kazancın belirli bir tarihe kadar her referansta 2000 coin olacak. 1 Mart 2018’den sonra her referans için 100 action kazanabileceksin. Bağlantı ziyaretlerinden de herhangi bir kazanç olmayacak.

   Fiyat konusuna gelecek olursak; bugün itibariyle (16.02.2018) 2. ön satışlar başladı. 20.000 action fiyatı 200$ olarak belirlenmiş. Sitesinden başvuru yapabilirsin. Ancak şunu söylemeliyim; bu coin, bitcoin gibi işlem görecek bir coin türü değil. Alışverişlerde geçerli olabilecek, indirim sağlayacak bir coin olacak. Bu şekilde netleşti. Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsan bunu gözardı etmemelisin.

Bir Yorum Bırak

Hava durumu tahmini Güneş Gazlı içecekler zararlı mı? İçme suyu Instagram hakkında önemli bilgiler